Az egri helyi járatokat használóknak június 24-től forgalmi változásokra kell számítaniuk. A MÁV-csoport közleménye szerint út- és közműépítési munkálatok miatt több megálló ideiglenesen nem lesz kiszolgálva, ezért az utasoknak a következő napokban más megállókból kell felszállniuk.
A MÁVINFORM közlése szerint 2026. június 24-től, szerdától megváltozik a forgalmi rend Egerben. Az első ütemben a Malom utca Vécseyvölgy felé vezető megállója kiesik a forgalomból, így az utasok a Malomárok utcai megállóból tudnak majd fel- és leszállni a helyi járatokra.
További módosítás, hogy június 24. és 26. között a Kővágó tér Szarvaskő irányú megállóját sem érintik az autóbuszok. Ebben az időszakban az érintett járatoknál a Garzonház megállóban lehet felszállni.
A forgalmi rend június 27-én, szombattól ismét módosul: ekkortól már a Garzonház Szarvaskő irányú megállója marad ki, az utasoknak pedig a Kővágó tér megállót kell használniuk.
A közlekedési társaság arra kéri az utasokat, hogy indulás előtt tájékozódjanak a menetrendi változásokról, és számoljanak néhány perccel hosszabb gyaloglással az ideiglenesen megszűnő megállók miatt.